Për çfarë e ka marrë malli Teuta Selimin? (VIDEO)

By

Këngëtarja e njohur shqiptare, Teuta Selimi, ka folur për shumë gjëra rreth jetës dhe karrierës së saj në muzikë, në një intervistë për Prive.

Pas një kohe të gjatë pa paraqitje televizive, artistja tregoi për çfarë e ka marrë malli dhe cilat janë planet e saj në muzikë.

Ndiqni më poshtë intervistën e plotë për të kuptuar disa të pathëna nga ajo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm