A u bë Tayna milionere nga muzika e saj? (VIDEO)

By

Për momentin, bën pjesë në mesin e emrave më të kërkuar për koncerte dhe kjo vetëm në një vit karrierë.

Këngëtarja e famshme kosovare Tayna, debutoi me këngë të sajën në qershor të vitit të kaluar, ndërsa tani gëzon një databazë të madhe fansash e pothuajse 1 milion ndjekës në Instagram.

Meqë koncertet i ka të panumërta e paguhet shumë, në intervistën 60-të sekondëshe në Prive këtë javë ajo u pyet nëse është bërë milionere apo jo?

“Ende jo”, ka thënë reperja, duke e konfirmuar se hala s’e ka arritur atë shifër të madhe të pasurisë…

Artikuj të ngjashëm