Kush e shoqëroi Encën në natën romantike për ditëlindjen e saj? (FOTO)

By

‘Kisha ditëlindjen më të mrekullueshme’, tha Enca për natën e kaluar.

Këngëtarja festoi dje ditëlindjen në Paris në mesin e shumë petaleve trëndafilash, buketë me lule dhe shampanjë.

Por, kush ishte shoqëruesi i saj, apo ai/ajo që ia përgatiti këtë natë kaq të mrekullueshme.

Uindi, motra e saj.

Kështu të paktën ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes Instagramit ku falënderoi motrën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm