A sjellin macet e zeza ters?! Ja çfarë thotë 2TON mbi këtë çështje (VIDEO)

By

‘Diçka tjetër’ është projekti i fundit i reperit nga Ferizaji, 2TON, projekt ky i cili u prit mjaft mirë nga fansat dhe si rezultat arriti të grumbullojë mjaft klikime në një periudhë mjaft të shkurtër.

Mbrëmja e kaluar e gjeti atë pjesë të rubrikës “Kutia” në emisionin NIN ku i’u bënë disa pyetje mjaft provokative.

Mes tjerash ai u pyet për atë se a beson që macet e zeza sjellin ters si dhe a ka kryer marrëdhënie seksuale nën ndikim të substancave.

Se si u përgjigj reperi në këto e shumë pyetje të tjera mund ta kuptoni në videon e mëposhtme nga minuta e 25:10. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm