Sa kushtojnë defatoret nëpër dasma e ahengje?! (VIDEO)

By

Kjo e shtunë në emisionin Prive kishte të rezervuar njërën nga intervistat për grupin e defatoreve nga Ferizaji.

Ato janë gjithsejt 16 anëtare por koordinohen mjaft mirë mes vete kur vie puna për performanca nëpër dasma dhe ahengje familjare.

Se si e filluan ato këtë lloj biznesi dhe sa janë çmimet për ti pasur në ahengje familjare?

Këto dhe shumë përgjigje tjera do t’i kuptoni në intervistën e përgaditur nga gazetari jonë Vlorijan Halili. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm