A qëndron reagimi i Xhensilës për ‘Ama Dorën”?!

By

Dueti i parë i Xhensilës me Mozzik bëri shumë zhurmë pasiqë pak ditë nga publikimi ajo u fshi nga llogaria e këngëtares në YouTube.

Ndërsa tani ajo është rikthyer sërish me një ndryshim. Në fillim të klipit është larguar intro që prezantonte kompaninë Digitalb.

Sipas Xhensilës kjo ishte arsyeja pse ky klip u largua nga YouTube dhe për të dha sqarim.

Por sa qëndron kjo deklaratë, pasiqë nuk është hera e parë që klipet e Xhensilës fillojnë me këtë logo.

Por për dallim nga ‘Ama Dorën’ dy spotet tjera ‘Ring the alarm’ dhe ‘Vespa’ nuk kanë pasur problem në YouTube.  Fjalët që kanë qarkulluar dhe vazhdojnë të përhapen lidhen me blerje të klikimeve por që kjo është mohuar nga këngëtarët./Prive.al

Artikuj të ngjashëm