Më në fund: Jonida Vokshi dhe Arilena Ara takohen pas 7 vitesh! (FOTO)

By

Dyshja e njohur e skenës sonë prezantuesja Jonida Vokshi si dhe këngëtarja e re e mjaft e talentuar Arilena Ara mbrëmjen e kaluar shënuan një rast mjaft të veçantë.

E ftuar në emisionin “Thurrje”, Arilena tregoi se po takohej me Joniden më në fund pas 7 vitesh.

Ajo nuk e la pa e quajtur prezantuesen as si mikeshën e saj derisa mungesa e treguar nga to ndoshta është theksuar vetëm për takimet në ekrane televizive.

Sidoqoftë ato e thyen një ‘tabu mediatike’, kështu që deri në takimin e tyre të rradhës shpresojmë të mos kalojë një  periudhë kaq e gjatë kohore. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm