26 vite me Aurela Gaçen – Koncerti madhështor po afron (VIDEO)

By

18 shtatori po afron.

Aurela Gaçe është më së gati për koncertin live i cili do të mbahet në Amfiteatrin e Liqenit.

Këngëtarja nuk i ka vendosur emër koncertit por do të këndojë këngët nga më të vjetrat deri sot, plot 26 vite me Aurela Gaçen.

Kushdo që është adhurues i muzikës së saj, biletat mund t’i gjeni tek biletaria e Amfiteatrit të Tiranës nga ora 17:00 deri në 21:00, prandaj nxitoni.

“A doni ta quajme recital kete koncert apo nje mundesi qe te jem prane jush , live, duke sjelle pothuajse te gjitha kenget nga me te vjetrat deri sot? Une ,nuk do ti vendos emer koncertit
Thjeshte une dhe ju . 26 vite bashke .
Do te hyjme ne te gjithe dhomat e shpirtit tim ❤ , ne te gjitha ato ndjesi qe besoj , ne ato qe me kane bere te rritem perpara syve tuaj ,me pasionin e madh per kete profesion qe nuk e zgjodha, por thjeshte linda me tè pasionin per te cilin punoj fort qe te jem sa me gjate mes jush….po te ishte ne doren time? Aty me skene deri sa te kem jete ~~~~~~~~
Miq, biletat ,mund ti gjeni tek biletaria Amfiteatrit te Tiranes ,nga ora 17.00 deri ne 21.00”, ka shkruar ajo në Instagram.

View this post on Instagram

A doni ta quajme recital kete koncert apo nje mundesi qe te jem prane jush , live, duke sjelle pothuajse te gjitha kenget nga me te vjetrat deri sot? Une ,nuk do ti vendos emer koncertit Thjeshte une dhe ju . 26 vite bashke . Do te hyjme ne te gjithe dhomat e shpirtit tim ❤ , ne te gjitha ato ndjesi qe besoj , ne ato qe me kane bere te rritem perpara syve tuaj ,me pasionin e madh per kete profesion qe nuk e zgjodha, por thjeshte linda me tè pasionin per te cilin punoj fort qe te jem sa me gjate mes jush….po te ishte ne doren time? Aty me skene deri sa te kem jete ~~~~~~~~ Miq, biletat ,mund ti gjeni tek biletaria Amfiteatrit te Tiranes ,nga ora 17.00 deri ne 21.00 . ~~~~ Ne cdo pike te Western Union e menyra tjeter eshte online , ne @myticket.al ~~~~~ telefononi nè numrin 0674055500 per te zgjedhur vendin e preferuar 😊 ////// 18 Shtator @amfiteatri_tirane

A post shared by membaj#newsong (@aurelagaceofficial) on

Artikuj të ngjashëm