Flaka Krelani këtë vit me album

By

Zjam është kënga që e identifikon më së miri këngëtaren Flaka Krelani. E kjo këngë do të jetë pjesë e projektit të ri të saj.

Bëhet fjalë për albumin që këngëtarja është duke punuar në të që një kohë.

Kanë mbetur edhe disa këngë që  të finalizohen dhe të bëhen bashkë për albumin e Flaka Krelanit.

Ky projekt do të ketë shumë këngë të reja, e disa nga to do të shoqërohen me videoklip./Prive.al

Artikuj të ngjashëm