A po shantazhohet 2TON?! (VIDEO)

By

Reperi nga Ferizaji, 2TON, ishte pjesë e emisionit Prive ku shpalosi shumëçka rreth jetës së tij private si dhe rreth projektit të ri.

‘Diçka tjetër’ titullohet kënga e fundit nga Avdyli e cila arriti të marrë një vëmendje mjaft të madhe e duke u pëlqyer kështu edhe nga publiku.

Gjatë intervistës ai u pyet edhe për një rast të mëhershëm nga ku qarkulluan disa fotografi intime të artistit dhe se a ka pasur shantazhe me raste të tilla.

Se çfarë tha artisti për rastin në fjalë dhe se a ka pasur shantazhe deri më tani?

Këto e shumë përgjigje të tjera mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm