Mbushja në buzë ia ‘bllokon’ dhëmbët Morena Tarakut! (FOTO)

By

Kurorën e më të bukurës së Kosovës e mori përgjithësisht me pamjen natyrale, gjashtë vite më parë.

Megjithëse në sytë e shumëkujt, një simbol i bukurisë, Morena Taraku me gjasë e pa kënaqur nga vetja, u tha se intervenoi në shumë pjesë të fytyrës duke modifikuar hundën, mollëzat e më së shumti buzët.

Këto të fundit, i ka shumëfishuar në madhësi krahasuar me buzët e saj natyrale. Në shumicën e imazheve të postuara, ato duken të jenë bërë bukur dhe me precizitet.

Mirëpo, një video e postuar sot nga vetë bukuroshja ku shihet teksa këndon ‘Sa t’kom dasht’ të Nora Istrefit ka vënë në pah një pamje shqetësuese.

Nga një kënd prej poshtë, në momentet kur Morena këndon vihet në pah se shumica e dhëmbëve të saj nuk shihen qartë me përjashtim të dy të parëve në qendër.

E gjithë kjo shkaku i mbushjeve të tepruara me substanca kimike, në kërkim të ideales.

Ndryshe, Morena po vazhdon normalisht aktivitetin e saj. Me shumë ndjekës në Instagram, pushime luksoze të shpeshta e kujdes të madh për vetën, jeta e saj ka të njejtin ritëm të shndërruar në rutinë. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm