Ja si na përshëndet Vildane Zeneli këtë mëngjes ! (FOTO)

By

Bukuroshja dhe modelja shqiptare, Vildane Zeneli e cila jeton dhe vepron ne SHBA jo rrallë herë ka ditur të na provokojë.

Por kësaj rradhe, ajo atë që din të bëjë më së miri ka vendosur ta realizoj që në orët e para të mëngjesit.

Modelja shqiptare në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi ku shfaqë format e mrekullueshme të gjoksit të e saj. Aty si mbishkrim të fotografisë mes tjerash ka cekur “Kur pretendon se jeni duke fjetur, por në të vërtetë ju thjesht jeni duke bërë selfie”.

Vildanja duket shumë seksi pavarësisht pretendimit që është duke fjetur. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm