Ua prezantojmë dietën e 2Po2, që do e donin të gjithë (FOTO)

By

Papritmas si nuk ndodh asnjëherë, reperi shqiptar 2Po2, ka publikuar në profilin e tij në instagram, fotografi të ushqimeve që po ha.

Dhe këtë nuk do e prisnim aspak.

Reperi ka ironizuar duke thënë se po mbanë dietë, e në anën tjetër ushqimi që po konsumonte, nuk përkon aspak me ushqyerje të programuar për të rënë në peshë.

Pjata e tij përfshinte një hamburger të madh, të shoqëruar me patate të fërguara, pjatë kjo së cilës assesi nuk i mungon coca-cola.

“Duke mbajtur dietë”, ka shkruar reperi me ironi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm