A po martohet Sasa?

By

Saranda Hoti ka folur për shumë gjëra në një intervistë së fundmi për Prive.

Ajo u rrëfye për sëmundjen e saj dhe sfidat nëpër të cilat ka kaluar, poashtu ka treguar si po i ecën jeta disa vite pas operacionit.

Sasa tregoi edhe nëse e ka në plan martesën.

Ndiqni videon dhe do kuptoni më shumë nga jeta e saj.

Artikuj të ngjashëm