Si rrallëherë, Shpat Deda shfaqet krah të dashurës

By

Këngëtari i njohur Shpat Deda ka vite që shijon një romancë të konsoliduar.

Ai është në lidhje tash e një kohë me Blerta Ismailin, por nga kjo pjesë, ai nuk ndan shumë me publikun.

Një prej rasteve të rralla kur Deda është shfaqur krah të dashurës ka qenë së fundmi në rrjetin social Instagram.

Me një pozë  nga Gjirokastra e Shqipërisë, dyshja janë shfaqur krah njëri-tjetrit teksa shijojnë bukuritë e jugut.

Pushimet duken të kenë nisur goxha herët për çiftin këtë vit dhe neve s’na mbetet gjë pos t’iu urojmë qëndrim të këndëshëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm