Bebe Rexha publikon një foto kur ishte një bebe dhe e quan të shëmtuar

By

Ylli i popit Bebe Rexha pranoi se mund të mos ketë qenë foshnja më e lezetshme ndonjëherë.

Këngëtarja  e famshme postoi një foto të vetes kur ishte fëmijë i porsa lindur, së bashku me titullin, “EST 1989. Nëna ime më tregoi këtë dhe unë isha e shëmtuar, por sapo kisha dalë nga një vaginë.”

Këngëtarja madje i dha mamasë së saj, Bukie Rexha, meritat e autorit, së bashku me disa emoji qesharake.

Disa fnsa nuk ishin dakord plotësisht me yllin, duke theksuar se ajo ishte e adhurueshme, ndërsa të tjerët ranë dakord se nuk ishte pamja e saj më e mirë.

“Ky fëmijë u rrit për të qenë një model i fuqishëm për djemtë dhe vajzat në të gjithë botën. Kush do ta dinte? ” Njëri fans komentoi, ndërsa një tjetër tha:“ Je kaq e lezetshme o zot! ”

Kjo është fotoja që ajo postoi në Instagram, mirëpo e fshiu për një kohë të shkurtër. Çka do që hidhet në internet qëndron aty përgjithmonë, kështu ju mund të shihni Rexhën si dukej kur ishte një foshnjë e porsa lindur. /Prive.al

Image result for bebe rexha baby picture posted on Instagram

 

Artikuj të ngjashëm