A po e feston Tara ditëlindjen me të dy prindërit e saj?

By

Vitin e kaluar ishte dëshira e vajzës së tyre për ta vizituar qytetin e Disney Landit ajo që i bashkoi ciftin ani pse të divorcuar.

Sivjet ditëlindja e 6 e Tarës i gjeti të dy me partnerë të rinjë, megjithatë vajza në një mënyrë apo tjetër nuk po e ndjenë mungesën e të dy prindërve të saj.

Nga Disney ne iStar, sivjet Tara është duke kaluar moment mjaft të bukura në studion e talentëve të Mamit të saj Teutës.

Një festë me shumë jetë dhe ngjyra është përgatitur për vogëlushen nga të dy prinderit e saj të cilët edhe këtë vit u bashkuan për ti dhuruar vajzës së tyre moment mjaft të bukura në ditën me speciale të saj./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm