A pajtoheni me Anën kur thotë se ky është tipari i saj më tërheqës?

By

E ftuar në Prive, ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Lleshi u përgjigj në pyetjet më pikante të Prive.

Gjatë intervistës ajo na zbulon se çka konsideron si tiparin e saj më tërheqës dhe na habiti me përgjigjen.

Më tej ajo na tregon se më kë nga konkurrentët e tjerë ka ende kontakte, dhe nxiti thashethemet me një koment që bëri për reperin Bardhi.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm