S’besojmë se Loredana ka shpenzuar ndonjëherë më shumë se kaq për një veshje!

By

Se Loredana i do më të mirat për vete, kjo tani dihet duke parë brendet dhe shtëpitë luksozë të modës që ajo zgjedh për veshjet e saj.

Faqja “Shqip Closet” në Instagram ka bërë të ditur se look-u i reperes në këto foto ka prekur shifrën prej 102,660 eurosh.

View this post on Instagram

A post shared by Loredana (@loredana)

Korseja e saj “Chanel” ka kushtuar 1140 euro, xhaketa e lëkurës “Zegna” ka kushtuar 3470 euro, vëthët “Isabellefa” i kanë kushtuar reperes 5200 euro ndërsa varësja “Isabellefa” 28.350 euro. Gjithashtu, byzylykët e po të njëjtës markë i kanë kushtuar njëri 10.650 euro dhe tjetri 12.750 euro. Për unazën “Isabellefa”, Loredana ka paguar 12.600 euro. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm