Dëgjoni disa sekuenca nga kënga e re e Mozzik dhe Loredana

By

Mozzik dhe Loredana sot do të publikojnë bashkëpunimin e këngës së tyre të titulluar “Nese Don”.

Mozzik përmes një postimi në Instagram, ka zbuluar disa sekuenca nga projekti i tyre. /Prive.al

 

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Artikuj të ngjashëm