Do të vallëzoni të gjithë me “Baila Morena” të Ardian Bujupit

By

Pas shtrimit në spital, Ardian Bujupi realizoi zotimi e tij – ai ka publikuar këngën e re.

Kënga shumë ritmike titullohet “Baila Morena” dhe është realizuar me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm