Noizyn katër muajsh do ta njihni nga buzët (FOTO)

By

Reperi Noizy është pasivizuar pak kur është fjala për paraqitje të shpeshta publike, postime në rrjete sociale por edhe projekte të reja muzikore.

Sidoqoftë, vera përbën përjashtim dhe ditën e sotme, reperi do e sjellë këngën e tij më të re.

Ky projekt titullohet ‘S’kanë besu’ dhe del në ora 20:00.

Këtë Noizy e ka zbuluar me një foto të tijën dhe gjyshes kur ishte katër muajsh me ç’rast ndjekësit e tij të shumtë e kanë identifikuar me buzët e trasha të cilat ai i paska pasur që prej foshnje. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm