A kanë nisur një lidhje dashurie Enuri dhe Donjeta?!

By

Në një situatë ku lajmi krijohet pa asnjë konfirmim apo detaj, dy protagonistët më të rinj që ranë pre së fundmi ishin Enur Pakashtica dhe Donjeta Sejdiu.

Prezantuesi i Wazzup në Klan Kosova dhe ish-banorja e ‘Big Brother 9’, Donjeta Sejdiu bënë xhiron në internet me raportimet e një lidhjeje të mundshme.

Shkak u bë një foto e përbashkët ku Donjeta me doza humori shprehej: ‘Dashuria e jetës sime’.

Për t’i dhënë vulën e një fjalie të thënë në kontekstin e shakasë, Enuri e ripostoi të njejtën fotografi nën mbishkrimin: ‘Jeta e dashurisë sime’.

Sidoqoftë, kaq mjaftoi për të krijuar çiftin e ri, i cili në fakt… nuk ekziston!

Prive.al konfirmon që mes dyshes ka thjesht një miqësi të mirë që nuk i kufizon të bëjnë postime të tilla me doza humori. Për gjitha vajzat e interesuara, lajme të mira mund të kumtojmë! Enuri vazhdon të jetë beqar! 

donjeta enur

Artikuj të ngjashëm