Cozman i çon mesazh Tunës në këngën e re?!

By

Reperi Cozman sapo ka publikuar projektin e ri të titulluar ‘Yamborghini’.

Kjo këngë ka tekst dhe muzikë të Marshal Jungle nga Babastars teksa Entermedia është përkujdesur për videoklipin e këtij projekti. E një pjesë që ka tërhequr vëmendjen është ku reperi përmend ish-të dashurën e tij.

‘Gishtin e mesit, ja qoj edhe ex-it’ – deklaron mes tjerash në këngë Cozman.

Nuk mund të thuhet me siguri që këto fjalë janë dedikim për Tunën meqenëse Ylberi nuk ka shkruar tekstin por kjo nuk do mjaftojë që të mos ketë spekulime nga fansat.

Ndiqeni të plotë më poshtë. 

Artikuj të ngjashëm