Maitre Gims nuk e harron Majkin (VIDEO)

By

Që prej ndryshimeve në stil muzikor, Majki është komentuar në vazhdimësi për ‘kopjimin’ e artistit francez Maitre Gims, i cili ka qenë burimi i tij i inspirimit.

Por, një pjesë e tillë nuk ka përbërë asnjëherë problem për djemtë.

Majk dhe Maitre kanë konsoliduar një miqësi teksa i kemi parë paraprakisht edhe në takime të përbashkëta në Tiranë.

E duket se raportet miqësore mes dyshes vazhdojnë.

Majk ka ndarë një video në të cilën përshëndetet nga Maitre në frëngjisht. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm