A ka blerë Nita Latifi, ndjekësa në Instagram? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, këtë të shtunë që kaloi, iu përgjigj Nita Latifi.

Këngëtarja e cila u bë më e njohur për publikun për shkak të aftësisë së saj në ‘freestyle’, gjatë intervistës 60 sekonda, tregoi nëse ka blerë folloëers në Instagram.

Llogaria e saj është e verifikuar dhe ajo numërron rreth 36 mijë ndjekës.

Kur e humbi Nita virgjërinë, gënjeshtra e fundit që ka bërë, dhe a do pranonte një duet me Genën, e kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm