Melisa Lleshi vjen me “Inati”

By

Melisa Lleshi ka publikuar këngën e re “Inati”.

Kënga është shkruar nga Irknenc Hyka dhe Lorenc Hasrama.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm