Fjolla Morina zbulon detajet e këngës së re

By

Para pak dite i’u njoftuam se Fjolla Morina do të sjell projekt të ri pas një viti mungesë.

Tashmë Fjolla ka zbuluar disa detaje rreth saj.

Përmes një postimi në mediat sociale ka konfirmuar rikthimin e saj: “Së shpejti, kape ti maje”.

Kjo këngë është punuar nga Cekic dhe Berato./Prive.al

Artikuj të ngjashëm