Emri i tij u përfshi në aferën LOREDANA, Getinjo publikon shumë franga por më pas i fshiu (FOTO)

By

Sot në mëngjes, mediat zvicerane sërish kanë shkruar për aferën LOREDANA.

Kësaj radhe, sipas mediave atje, i përfshirë ishte edhe Getinjo, vëllai i Mozzikut, dhe dy vëllezër të tjerë të Loredanës, njëri prej tyre i kthyer në Kosovë.

Pas këtij lajmi, ka reaguar Getinjo, i cili sipas 20min.ch, akuzohet se mori nga çifti zviceran rreth 12 mijë franga.

Reperi shqiptar hyri në Instagram dhe postoi një video ku shiheshin shumë franga mbi të cilën ka shkruar “Shumë t’mira frangat”, por nuk vonoi shumë dhe Getinjo e fshiu postimin.

Megjithatë, ne e kemi kapur dhe ju mund ta shihni më poshtë./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm