Ndaj kujt ka borxh Neki Emra? – Këngëtari befason me përgjigjen (VIDEO)

By

Neki Emra “Ia qiti pikën” kësaj të shtune që kaloi, në emisionin Prive.

Gjatë kësaj rubrike, këngëtari tregoi shumë gjëra rreth vetes.

Ai foli për Ramazanin, meqenëse jemi në muajin e shenjtë, tregoi nëse ka borxhe, çka s’mundet të pranojë dhe shumë e shumë të tjera.

Përgjigja rreth borxhit na ka befasuar, prandaj ndiqeni videon e mëposhtme për të kuptuar çka tha ai./Prive.al

Artikuj të ngjashëm