A ju kujtohet Lora, motra e Mihrijes?! Ja si duket ajo sot

By

Në Kosovën e pasluftës ajo ishte një emër i njohur në skenën muzikore shqiptare.

Me hitet solo e bashkë me motrën, Mihrijen, Lora kishte arritur të ndërtonte një karrierë mjaft të suksesshme.

Por me kalimin e kohës gjërat ndryshuan dhe paraqitjet e saj u bën gjithnjë e më të rralla.

Ka tash e disa vite që kur Lora ka sjellur projektin e fundit në muzikë duke iu përkushtuar plotësisht familjes dhe profesionit të saj si ekonomiste.

E një fotografi e fundit e Mihrijes ka risjellur në vëmendje këngëtaren e njohur e cila me gjithë vitet që kalojnë nuk është se ka ndryshuar aq në pamjen e saj. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm