Gena e quan ‘Kinge’ Adelina Ismailin

By

Një kombinim mjaft interesant për një koncert së bashku.

Mbrëmë, Gena dhe Adelina Ismaili performuan bashkë në një klub në qytetin e Gjilanit, duke mbushur gjithë hapësirën.

Pas koncertit, ishte Gena ai që postoi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram bashkë me këngëtaren, të cilën e ka quajtur ‘KINGE’.

‘Me kingen Adelinën’, shkroi artisti nën imazhin në të cilin mori mijëra pëlqime e shumë komente pozitive./Prive.al

View this post on Instagram

ME KINGEN ADELINEN..

A post shared by G E N A (@genalito_official) on

Artikuj të ngjashëm