Stresi do t’i presë krishtlindjet krah për krah artistit të njohur ndërkombëtar!

By

Reperi i njohur nga Shqipëria, Stresi, pas një pauze që pati pothuajse gjatë tërë këtij viti vendosi të rikthehet më i fortë se kurrë duke u treguar mjaft i angazhuar si në projekte të reja ashtu edhe në mbrëmje muzikore.

‘E boj temën’ ishte edhe produkti me të cilin u rikthye në një far forme artisti i cili njëkohësisht po arrinë t’i sigurojë shumë performanca së fundmi atijë.

E fundit dhe më specialja pritet të jetë ajo e datës 24 në Tiranë ku artisti pritet të performojë përkrah artistit të njohur ndërkombëtar Willy William.

Ky natyrisht se mund të llogaritet si një sukses për artistin pasi që mbrëmje të tilla nuk do kalojnë pa shumë zhurmë në vendin tonë. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm