A ju kujtohet ky bashkëpunim i Nora Istrefit me Sinan Vllasaliun? (VIDEO)

By

Kënga që ata të dy sollën bashkë, është ndër bashkëpunimet e para të këngëtares Nora Istrefi në karrierën e sa muzikore.

Istrefi dhe Sinan Vllasaliu, janë dyshja që i sollën publikut një baladë të mrekullueshme dashurie.

Vargjet e kësaj kënge janë shumë prekëse, flasin për një dashuri të ndërprerë në gjysmë, një dashuri që nuk përfundoi ashtu siç do donte çifti.

Kjo këngë në kanalin e saj në Youtube, ka gati 1 milionë klikime dhe po të kthehemi prapa në kohë, kur kjo këngë ishte publikuar në vitin 2008,  rrjetet sociale s’ishin të fuqishme si sot në këtë industri muzikore. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm