Lumi B prezanton nënën, ka një arsye të veçantë (FOTO)

By

Rrjetet sociale e kanë bërë të mundur që t’i njohim të famshmit edhe më mirë se sa që kemi mundur dikur.

Është mjaft e çuditshme se si ata zgjojnë interes të madh te publiku, e përveç pjesës profesionale, adhuruesit e tyre janë të etur të marrin më shumë vesh për jetën e tyre personale.

Ndër reperët më të famshëm kosovarë është edhe Lumi B, i cili ka për baba profesorin e Sociologjisë në Universitetin e Prishtinës, Anton Berishajn.

Ndërsa nëna e tij, është një zonjë e vërtetë dhe ajo ka sot ditëlindjen.

Me këtë rast, ai ka publikuar në profilin e tij në Instagram një fotografi të të dy prindërve, e me fokus të vecantë tek e ëma që feston përvjetorin e lindjes. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm