Rita Ora shfaqet tejet seksi nga plazhi i Kanës (FOTO)

By

Sapo publikoi këngën e saj të re. Dhe Rita Ora ka gjetur pak kohë për pushim.

Ajo për momentin ndodhet në një qytet shumë të bukur të Francës, në Kanë ku tash e sa ditë po mbahet Festivali Ndërkombëtar i Filmit.

Nga atje ajo ka publikaur një fotografi me një pozë tejet joshëse.

Duke shfaqur pak nga asetet e saja në forma perfekte, Rita është paraqitur në rrezet e diellit duke dhënë puthje për ndjekësit e saj, e duke u siguruar që të gjithë ta dëgjojnë këngën e re, duke dhënë edhe një porosi se tashmë e ka lansuar klipin. /Prive.al

Më poshtë mund ta dëgjoni edhe këngën e re të saj:

Artikuj të ngjashëm