A janë ende bashkë Sarah dhe PM?

By

Një nga çiftet më të pëlqyera të momentit, PM&Sarah janë thuajse 24/7 në vëmendje të fansave të tyre.

Një mungesë e takimeve  të përbashkëta apo detaji më i parëndësishëm shpesh krijon shqetësim sa i përket raportit të tyre.

Pyetjes se a janë bashkë, nuk i ka shpëtuar as Sarah në një nga sesionet e pyetjeve me fansat.

Ajo ka pasur një përgjigje epike.

“Mesa di une po, nuk e di çfarë informacionesh keni ju” – ka deklaruar Sarah. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm