A janë bashkuar Tuna dhe Patrisi? (FOTO)

By

Këngëtarja Tuna Sejdi ka nisur pushimet.

Ajo është në Turqi me djemtë e saj dhe jo vetëm.

Gjejeni pak se me kë tjetër po i ndan pushimet? Patrisin.

Të dy kanë postuar pamje të djemve në rrjetin social Instagram nga resorti i njëjtë.

Për më tepër, Tuna e ka rikthyer Patrisin në “following” të dy profileve të djemve, edhe nga ai i Tianit ashtu edhe nga ai i sapohapur i Zenit.

Kaq ka mjaftuar që fansat të interpretojnë një zhvillim të tillë si pajtim mes dyshes pas një periudhe të trazuar. Për këtë presim e shohim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm