Gjon’s Tears interpreton këngën e Dua Lipës dhe këtë performancë nuk duhet ta humbisni

By

Gjon Muharremaj, ose siç e njeh gjithë bota Gjon’s Tears, ka interpretuar një nga këngët më të famshme të Dua Lipës.

Bëhet fjalë për këngën “Fever”, dhe videon teksa e interpreton këngën e ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram.

Kujtojmë se jo shumë javë parë, këngëtari i siguroi Zvicrën vendin e tretë në Eurosong 2021. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Gjon’s tears (@gjon.s_tears)

Artikuj të ngjashëm