Dalin bisedat: Plasin kërcënimet mes Feros dhe anëtarit të TBA

By

Reperi Fero ka tash e një kohë që ka nisur të thumbojë TBA, konkretisht liderin e grupit, reperin Viktor Palokaj.

Fero kohë pas kohe në rrjetet e tij sociale tallet edhe me punën që supozohet se bën Unikkatil përtej oqeanit.

E kjo nuk është kapërdirë lehtë nga Kobra, një prej miqve të reperit i cili ka pasur një bisedë të tensionuar e me kërcënime me Feron.

Biseda e mëposhtme e publikuar nga vetë Kobra tregon raportin të tensionuar mes reperëve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm