A i penguan Baton Haxhiut lidhjet që u krijuan brenda Klan Kosovës?

By

Drejtori në largim i televizionit Klan Kosova, Baton Haxhiu, iu ka përgjigjur për herë të parë pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Përmes 60 sekondave, Haxhiu foli shumë për televizionin.

A I penguan atij lidhjet që u krijuan brenda këtij mediumi, për çfarë është penduar, cili është emisioni më i shikuar në këtë televizion dhe kush e nervozon.

Këto dhe shumë të tjera i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm