Ja si po e kalon kohën e lirë Butrint Imeri

By

Këngëtari i ri e mjaft i talentuar Butrint Imeri javën që lam pas solli projektin “Papa” në bashkëpunim me reperin Elinel.

Kënga në fjalë po pëlqehet mjaft shumë dhe morri komente shumë pozitive si nga fansat e dyshes ashtu edhe nga adhuruesit e muzikës.

E tashmë kur edhe ka përfunduar gjithçka rreth këtij projekti Butrintin e shohim më të relaksuar duke pasur edhe më tepër kohë të lirë.

Dita e sotme e gjen atë duke u argëtuar në shtëpi me lojra elektronike teksa nuk ka hezituar të publikojë edhe një fotografi të përkohshme nga ky rast në profilin e tij në Instagram. /Prive.al/

butrint

 

Artikuj të ngjashëm