Motrën ia njohim, por Afërdita na zbulon vëllain bukurosh që s’ia kemi parë

By

Vetë ka vite që është pjesë e shoubizit shqiptar.

Falë vëmendjes për të, Afërdita Dreshaj ka arritur që pa e synuar ta bëj pjesë të shoubizit edhe motrën e saj të vogël, Jehonën.

Bukuroshja është një yll në rrjete sociale dhe shpesh pushton portalet me pozat e nxehta.

Por, është një tjetër familjar me të cilin nuk rastis t’i shohim shpesh bukuroshet.

Atë që e quan Afërdita, vëlla, modelja e ka ndarë me ndjëkësit në rrjete sociale duke deklaruar: ‘Vëllai im është më i mirë se i joti’.

Nëse se keni njohur më herët, ky është Floriani, Dreshaj tjetër në familjen e madhe… /Prive.al

When you realize that no shave november aint for you o.O ?

A post shared by Florian Dreshaj (@flori_dreshaj) on

Artikuj të ngjashëm