A gabon Gjesti në dashuri? (VIDEO)

By

“Hmm” është kënga e tij e fundit e cila ka arritur mbi 4.8 milionë shikime në YouTube.

Rreth titullit të kësaj kënge, këngëtari ka folur në 60 sekondat e Prive dhe përveç kësaj, tregoi shumëçka rreth vetes.

A gabon kur dashuron, cila femër e ka lënduar, a beson në botë të përtejme dhe të tjera.

Ndiqni videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm