Lëndohet Beatrix Ramosaj (Foto)

By

Këngëtarja Beatrix Ramosaj nga data 15 Tetor fillon një eksperiencë të re televizive.

Ajo është bërë pjesë e kastit të sezonit të ri të programit ‘Dancing Ëith The Stars’ dhe do të kërcej me balerinin Kris Dalipi.

Por nga provat e shumta ajo është lënduar. Këtë informacion e ka bërë të ditur përmes llogarisë së saj në instagram e në të njëjtën kohë ka kërkuar që publiku t’i uroj fat./Prive.al

https://instagram.com/p/8gpVtMCc2fLrJTU-x4ef8r3FTCo4-LuWpSf3A0

Artikuj të ngjashëm