“Flas me të çdo ditë” – Enca flet për babanë e ndjerë (VIDEO)

By

Enca ka folur për babanë e ndjerë në 50 përgjigjet e saj në Prive.

Këngëtarja e shumë hiteve shqiptare, ka thënë se flet çdo ditë me të, dhe se ai do të ndihej krenar me të për shumë gjëra.

Në videon që shihni më poshtë, përveç pjesës për babanë, keni mundësi t’i kuptoni 50 përgjigje shumë interesante rreth jetës së Encës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm