A ËSHTË SINGLE ROVENA?! (VIDEO)

By

Së fundmi është bërë pjesë e medias rozë për videoklipin e nxehtë që ka publikuar.

Por përpos ‘belfie’ që realizoi, Rovena Stefa ka qenë mjat e mbyllur sa i përket jetës private.

Prive ka marrë një deklaratë nga ajo për statusin aktual për të cilën është përgjigjur që nuk ka ndonjë risi dhe mbetet single./Prive.al

Artikuj të ngjashëm