ANGELA NUK DO JETË ME LEDRIN E DAFINËN!

By

Pas lajmit që është publikuar se Ledri Vula do të mbaj koncert në diasporë së bashku me Dafinën, ku e pranishme do të jetë dhe Angela, ka reaguar kjo e fundit.

Në një postim në llogarinë e saj në instagram, Martini ka shkruar: Dua t’iu informoj se nuk do të jem këtë fundjavë në klub, por i’u uroj të gjithëve të kaloni sa më mirë.

Edhe pse Martini nuk do të jetë atje, Ledri e ka konfirmuar prezencën duke shpërndarë posterin./Prive.al

angela

Artikuj të ngjashëm