A është pro dënimit me vdekje Violeta Kajtazi?

By

Këngëtarja e muzikës popullore Violeta Kajtazi, iu përgjigj pyetjeve pikante të intervistës 60 sekonda të Prive.

Ajo tregoi nga kush ka alergji, kujt I falënderohet, a do e rikthente dënimin me vdekje, a ka dashuri ku ka tradhti, dhe shumë gjëra të tjera.

Përgjigjet e saj të cilat ishin mjaft interesante, ua sjell videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm