Mozzik e Lori hyjnë bashkë LIVE në prag të këngës së re

By

Sonte në mesnatë, Loredana dhe Mozzik do të publikojnë projektin e radhës të përbashkët i cili do të jetë i pari pas zyrtarizimit të ribashkimit të çiftit pas ndarjes.

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Kënga ‘Rosenkrieg’ do jetë hyrësja për albumin “No rich parents” të çiftit.

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Pak orë para publikimit, Mozzik ka hyrë LIVE në Instagram nga vetura bashkë më Loredanën ku ka treguar mes tjerash se albumi do i ketë gjithsejt 14 këngë.

Në lidhjen LIVE, Loredana mes tjerash dëgjohet duke thënë “faleminderit për respektin”. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Artikuj të ngjashëm